tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Firma "ITALFROST" działa na polskim rynku od 1993 roku. Naszym klientom proponujemy nowoczesne i praktyczne rozwiązania dotyczące logistyki magazynowej. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, oferujemy wiele rozwiązań w zakresie realizacji inwestycji od projektu poprzez dostawy i montaż. nasza oferta obejmuje:

- regały paletowe

- regały półkowe

- podesty przemysłowe

- antresole

Dotychczasowe nasze dokonania to wielu zadowolonych klientów, również za granicami naszego kraju. Wszystkie oferowane systemy regałów produkowane są przez włoską firmę GS INUSTRY (dawniej GS SCAFFALATURE, która jest udziałowcem naszej firmy).

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.