tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały na Opony

Konstrukcja oparta na systemie GENIUS przeznaczony do składowania ładunków dla których konieczne jest zastosowanie poziomów składowania o dużej rozpiętości tj. powyżej 1500 mm. Idealny do składowania międy innimi opon.

ZALETY
- Regały są całkowicie ocynkowane, co wpływa na ich estetykę oraz trwałość
- Możliwość zastosowania wypełnienia panelami półkowymi co powoduje zmianę przeznaczenia regału bez konieczności jegowymiany na inny system
- Możliwość tworzenia zabudowy wielopoziomowej tzw. antresole
- Regulacja wysokości poziomu co 50mm
- Możliwość dostosowania długości

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.