tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały Paletowe Rzędowe

products5

Składowanie towarów o różnej wielkości.

Regały Paletowe Wjezdne

products6

Składowanie towarów o tej samej charakterystyce.

Regały Przepływowe

products7

System składowania FIFO - pierwsza paleta weszła, pierwsza wyszła.

Regały Magazynowe Samonośne

products8

System w którym regały są konstrukcją magazynu.

Regały na miarę najlepszych

Czy jesteście Państwo zainteresowani profesjonalnymi regałami paletowymi o wysokiej jakości?? Firma ITALFROST oferuje ich szeroką gamę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Działamy na polskim rynku w zakresie regałów magazynowych już od wielu lat. Przygodę z tą branżą zaczęliśmy w 2003 roku. Zmieniła się ona w pasję, uznanie i prestiż. Rezultatem tego jest długa lista i szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali. Liczymy, że również i Państwo do nich dołączą.

Zadbaliśmy o wszystko - od projektu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, do jego realizacji w Polsce i za granicą.

Nasze rozwiązania logistyki magazynowej są interesujące i odpowiadają nowoczesnym standardom XXI wieku. Oferujemy praktyczne regały magazynowe różnych typów, cechujące się wysoką jakością, wytrzymałością i estetyką.

Wyróżnia nas, na tle konkurencji, wielka różnorodność rozwiązań, dzięki czemu każdy nasz Klient znajdzie idealnie to czego szuka – zarówno pod względem funkcji, designu jak i budżetu. W zakresie realizacji inwestycji jesteśmy profesjonalistami, zajmujemy się każdym zleceniem osobno i z równie wielką troską: od projektu poprzez dostawy aż po sam montaż.

W bogatej ofercie regałów paletowych znajdą Państwo następujące rozwiązania:

- regały paletowe rzędowe

- nowoczesne regały wjezdne

- regały przepływowe

- regały magazynowe samonośne

Oferowane produkty są doceniane w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Wart podkreślenia jest fakt, że proponowane przez nas systemy są w całości produkowane przez renomowaną i sprawdzoną firmę GS INUSTRY.

Dobra marka = profesjonalne regały

Nie da się przecenić znaczenia, jakie dla logistyki magazynowej i prestiżu i firmy mają odpowiednio dobrane regały paletowe. To dzięki nim praca i logistyka w magazynie dnia codziennego, do tej pory sprawiająca wielkie trudności , przyczynia się do skrócenia czasu realizacji i operacji zachodzących w procesach magazynowania. Wszystkie te działania podwyższają płynność operacji i pracy, a efektem tego jest zwiększenie dochodów.

Zapraszamy do kontaktu!

Z największą przyjemnością służymy pomocą w doborze odpowiednich typów regałów w zależności od rodzaju składowanych na nich towarów. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty już dziś.

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.