tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały Półkowe GENIUS

System regałów magazynowych oparty na technologii zbliżonej do regałów paletowych. Przeznaczony do składowania ręcznego pakowanych towarów i dokumentów (np. archiwum). Dedykowany jest składowania towarów lekkich i średnich, dla których konieczne jest zastosowanie półki długości powyżej 1500 mm.. Regały półkowe GENIUS są całkowicie ocynkowane.

ZALETY
- Regulacja długości półki co 50 mm (pozycja ramy), umożliwiająca zastosowanie dowolnej długości półki, w zależności odobciążenia i wymiaru ładunku
- Wysoka ładowność w stosunku do kosztów zakupu np. do 600kg na półkę 1500x600mm
- Wykorzystywany do budowy systemów wielopoziomowych
- Produkt estetyczny, wysoka jakość użytego materiału

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.