tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały Półkowe IDEA5

Typ regałów IDEA5 przeznaczonych są do składowania ładunków o średnim obciążeniu (max. 100-150kg na półkę). Znajdują zastosowanie w małych warsztatach, archiwach, sklepach, a także w prywatnym gospodarstwie domowym (np. garaże itp).

OPIS SYSTEMU
- 4 profiei nożne, 4 stopki, "x" liczba półek do wyboru - półek należy pamiętać, iż zaczepy półkowe znajdują się co 200 mm.

ZALETY
- Specyficzna budowa profilu nośnego umożliwiająca łączenie sąsiednich regałów w ciągi
- Wykonane z blachy ocynkowanej - odporne na niekorzystne warunki zewnetrzne, prosty montaż bez połączeń śrubowych
- Modułowość - można dopasować do żądanych wymiarów
- Dostępność "od ręki" w magazynie firmy. Na życzenie klienta towar wysyłamy kurierem

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.