tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały Półkowe IDEA5

products5

Typ regałów IDEA5 przeznaczonych są do składowania ładunków o średnim obciążeniu.

Regały Półkowe MITO3

products6

Tworzą podstawowy i ekonomiczny system składowania ręcznego towarów drobnicowych.

Regały Półkowe GENIUS

products7

System regałów magazynowych oparty na technologii zbliżonej do regałów paletowych.

Regały na Opony

products8

Konstrukcja oparta na systemie GENIUS przeznaczony do składowania ładunków.

Regały półkowe - jedyne mądre rozwiązanie

Każda firma chcąc zadbać o swoje logistykę na miarę XXI wieku musi ze szczególną troską spojrzeć na kwestię rozwiązań magazynowych. Nie da się ukryć, że regały półkowe należą do najsolidniejszych i najbardziej popularnych rozwiązań, dlatego mamy przyjemność zaprezentować Państwu ten rodzaj regałów znajdujących się w naszej ofercie.

Nasze regały - Państwa pewność

Pragnąc jak najbardziej kompleksowo odpowiedź na Państwa potrzeby w zakresie regałów półkowych – przygotowaliśmy szeroką ich ofertę. W naszej propozycji znajdą Państwo między innymi rozwiązania takie jak:

1. Regały Półkowe IDEA5

Dzięki nim składowanie ładunków o średnim obciążeniu nie tylko staje się wykonalne, ale też dużo łatwiejsze i komfortowe. Typ regałów IDEA5 to idealne rozwiązanie logistyczne dla małych magazynów w dobrej cenie.

2. Regały Półkowe MITO3

Za ich sprawą składowania towarów drobnicowych i opakowań jest proste, wygodne i bardzo wydajne. To nie tylko podstawowy, ale też ekonomiczny system składowania dla wymagających.

3. Regały Półkowe GENIUS

Z ich pomocą można uzyskać efekt zbliżony do tego oferowanych przez n nas systemów regałów paletowych. To nowoczesny system regałów magazynowych, który w znacznym stopniu ułatwi logistykę rozwiązań magazynowych w każdej firmie.

4. Regały na Opony

Polecamy również i ten rodzaj konstrukcji powstałych na kanwie systemu GENIUS lub MITO3 przeznaczonego do składowania opon i podobnych towarów.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Z uwagi na szeroką ofertę, potrafimy w pełni odpowiedzieć na Państwa potrzeby z zakresu regałów paletowych i innych typów w zależności od składowanych towarów. Posiadamy duże doświadczenie , jesteśmy obecni w tej branży od wielu lat. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają na zaoferowanie Państwu wszystkiego, co najlepsze i adekwatne do Państwa potrzeb . Z szacunkiem do tradycji i sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań i innowacji oferujemy Państwu produkty godne XXI wieku. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Na Państwa zapytania odpowiemy najszybciej jak tylko to możliwe.

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.