tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Wydajna praca, dzięki nowoczesnym regałom przepływowym

Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów w zakresie sprzedaży regałów przepływowych, które charakteryzują się:

- wysokiej jakości konstrukcją z trwałych komponentów,
- możliwością wykorzystania całej powierzchni magazynowej,
- wydajnością i wygodą użytkowania, dzięki zamontowanym rolkom wałkowym,
- możliwością znaczącego zmniejszenia liczby korytarzy.

Nasze regały przepływowe znajdują swoje zastosowanie w każdym magazynie. Pomagamy w doborze rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Wasz sukces to również nasz sukces, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania.

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.