tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Regały paletowe rzędowe – wyższy poziom prestiżu firmy

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości paletowe regały rzędowe, które przez długie lata będą służyć Wam w firmowym magazynie. Do ich głównych zalet zaliczają się:

- wygodny dostęp do wszystkich składowanych produktów,
- nienaganna technika wykonania,
- zastosowanie dobrej klasy materiałów produkcyjnych,
- regały ocynkowane – odporne na warunki atmosferyczne
- odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne,
- wysoka estetyka, która podniesie prestiż każdego magazynu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Ich wiedza w połączeniu z Państwa wizją pozwolą na stworzenie bezkonkurencyjnego magazynu, który będzie spełniał swoje zadanie na sto procent, wyprzedając o krok wszystkich rynkowych rywali.

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.