tel  +48 32 447 03 56,  +48 798 53 11 71

tel  +48 32 447 05 34,  +48 798 53 17 31

Nowoczesne regały drive-in – nowe znaczenie magazynu

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości regały drive-in, które stosuje się do składowania palet z towarem o tej samej charakterystyce oraz niedużej rotacji.

Podstawowymi zaletami, którymi cechują się regały wjezdne to:

- możliwość wjazdu wózka widłowego do wnętrza regału,
- wysoki poziom wykorzystania powierzchni magazynowej,
- wygodny dostęp do wszystkich składowanych materiałów,
- redukcja korytarzy roboczych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu. Na podstawie Państwa sugestii pomożemy dostosować idealne rozwiązanie, które spełni wszystkie stawiane przez Was oczekiwania. Gwarantujemy, że położymy duży nacisk na to, aby Wasza przestrzeń magazynowa sprawdzała się na najwyższym poziomie.

GALERIA

Powrót

Firma ITALFROST może być państwa partnerem do projektowania logistyki magazynowej, wyposażenia powierzchni magazynowej w różne typy regałów, oraz pomoże zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązania pod względem jakości i ceny. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy w zakresie składowania towarów. Stały rozwój i innowacje w zakresie oferowanych produktów przeznaczonych dla małych i dużych magazynów pomogą rozwiązać Państwa problemy. Ich zastosowanie jest celem zwiększenia konkurencyjności na rynku. W zależności od systemu oraz rodzaju składowanych towarów oferujemy regały paletowe, wspornikowe i półkowe. Celem zwiększenia powierzchni magazynowej proponujemy budowę, również w istniejących obiektach, podestów i antresol.